تایپ نستعلیق در آیفون | فونت نستعلیق آیفون خوشنویسی

چگونه در آیفون نستعلیق بنویسیم ؟ | فونت نستعلیق آیفون

⚠️ توجه : این ترفند فقط در ios 15 و ios 14 جواب میدهد و در ios 16 کار نمی‌کند!

حتما شما هم در اینستاگرام و توییتر و سایر شبکه‌های اجتماعی دیده اید که دارندگان گوشی آیفون با فونت نستعلیق تایپ کرده اند برایتان این سوال پیش آمده است که چطور این کار را میکنند. در این مقاله به شما آموزش میدهیم چگونه در ios15 با خط نستعـلیق تایپ کنیم :

فونت نستعلیق در آیفون

ابتدا همانند شکل زیر این کاراکتر قرمز را Copy کنید 👈

سپس در جایی که میخواهید تایپ کنید آن را paste کنید و بلافاصله کلمه موردنظرتان را تایپ کنید. دقت داشته باشید بین کلمات نباید از space استفاده کنید. بلکه باید از دکمه نیم‌فاصله که در کیبورد فارسی آیفونتان موجود است استفاده کنید تا تمامی کلمات نستعلیـق تایپ شوند.

دکمه نیم فاصله در ایفون | نیمفاصله در آیفون

تایپ با فونت نستعلیق در اینستاگرام

از این ترفند در همه محیطها مثل کپشن اینستاگرام، استوری، تلگرام، واتس‌اپ ، notes و … جواب میدهد و میتوانید استفاده کنید. غیر از استوری، در هر محیطی که تایپ کنید، فقط درصورتیکه طرف مقابل شما گوشی آیفون داشته باشد، نوشته‌های شما را با فونت نستعلیق میبیند.

💡همین حالا مطابق دستورالعملها پیش بروید و از نستعلیـق نوشتن در تمامی محیط‌های سیستم‌عامل ios لذت ببرید 🙂✌🏼

💡 برای نوشتن نستعلیق در اپلیکیشن‌های ادیت عکس و ویدیو مانند inshot و phonto پیشنهاد میکنیم برای اینکه نوشته شما ظاهر شیک‌ تری داشته باشد، بجای استفاده از این روش، فونت iran nastaligh را درون این اپلیکیشن‌ها وارد کنید تا هربار نیازی به استفاده از کاراکتر معرفی‌شده در این مقاله نداشته باشید.

🎁 برای مشاهده و خرید جدیدترین قاب‌های آیفون اینجا کلیک کنید

شارژر دیواری لازمت میشه