گلکسی بادز سامسونگ

ترفندهای گلکسی بادز Galaxy Buds

گلکسی بادز برای گوش دادن به موسیقی در شرایط مختلف گزینه خوبی است. به دلیل طراحی ارگونومیک و حرفه‌ای، احتمال افتادن گوشی‌ها در هنگام دویدن یا ورزش کردن بسیار کم است و به همین دلیل کاربری خوبی برای ورزشکاران دارد. از طرفی به دلیل ممانعت از ورود صدای بیرون به گوش و همچنین خروج ناچیز صدای موسیقی در حال پخش به فضای اطراف، هدفون Galaxy Buds برای گوش دادن به موسیقی در محل‌های ساکت مانند محل کار یا کتابخانه و یا مناطق شلوغ مثل اوتوبوس و مترو ایدئال است. از طول عمر خوب باتری و کیفیت ساخت بالا که بگذریم، قابلیت شارژ بی‌سیم کیس شارژ از ویژگی‌های جذاب این محصول سامسونگ به شمار می‌رود.

کار کردن با گلکسی بادز

کار با گلکسی بادز بسیار ساده است، ,وقتی گلکسی بادز را لمس کنید، عکس‌العمل نشان می‌دهد و به شما اجازه می‌دهد پخش موسیقی یا تعامل با گوشی را بدون این‌که مجبور باشید به گوشی دست بزنید کنترل کنید. تعداد دفعاتی که انگشت خود را بر وسط گلکسی بادز می‌زنید تعیین‌کننده اتفاقی است که رخ می‌دهد:

  • یک‌بار لمس: پخش/توقف
  • دو بار لمس: پخش ترک بعدی/پاسخ دادن یا اتمام تماس
  • سه بار لمس: پخش ترک قبلی
  • لمس و نگه‌داشتن انگشت: هر گلکسی باد سه تنظیمات برای لمس و نگه داشتن دارد: فرمان صوتی، قابلیت صدای محدود یا کم و زیاد کردن صدا.(انتخاب کم یا زیاد کردن صدا برای هر یک از ایربادها به‌طور خودکار برای ایرباد دیگر برعکس عمل می‌کند. یعنی اگر شما برای ایرباد سمت چپ کاهش صدا را انتخاب کنید، ایرباد سمت راست به‌طور خودکار به افزایش صدا تغییر می‌کند.)
  • اگر زمانی که گوشی شما در حال زنگ خوردن است، انگشت خود را بر روی هر یک از ایربادها قرار دهید و چند ثانیه نگه دارید، تماس رد خواهد شد. ‎