دانلود عکس از یک پیج اینستاگرام

چگونه همه عکس های یک پیج اینستاگرام را یکجا دانلود کنیم ؟ | آموزش تصویری

گاهی اوقات میخواهید همه عکس های یک پیج اینستاگرام را بصورت یکجا دانلود کنید. اگر بخواهید با اپلیکیشن‌های دانلود عکس از اینستاگرام این کار را انجام دهید، زمان زیادی صرف این کار می‌شود. مخصوصا اگر پیج مورد نظر بیشتر از ۱۰۰۰ پست داشته باشد، قطعاً از این کار صرفنظر میکنید! با این آموزش اختصاصی زومیاتو همراه ما باشید ✌🏼

دانلود عکسهای پیج اینستاگرام

گام اول :

– برای دانلود همه عکس های یک پیج اینستاگرام ابتدا اپلیکیشن PadViewer را از اینجا دانلود کنید (توجه داشته باشید این اپلیکیشن فقط در آیپد قابل نصب است)
– اپلیکیشن را باز کنید و با پیج اینستاگرامتان Login کنید.
– همانند شکل زیر، ابتدا در قسمت پایین روی دکمه ذره بین Explore بزنید، سپس در قسمت بالا اسم پیجی که میخواهید عکس‌های آن را دانلود کنید را تایپ کرده و Enter بزنید ↓

دانلود عکس اینستا رایانه کمک

گام دوم :

– بعد از اینکه وارد پیج مورد نظرتان شدید، باید صفحه را تا جایی که میخواهید پستها دانلود شوند به پایین اسکرول کنید. به عنوان مثال پیج موردنظر ۲۸۹ پست دارد. شما باید صفحه را به پایین اسکرول کنید تا تمام ۲۸۹ پست در صفحه لود شوند.
– در انتها روی دکمه فلش ↓ کلیک کنید تا وارد صفحه دانلود شوید (همانند شکل زیر)

دانلود عکس از اینستاگرام

گام سوم :

– همانند شکل زیر، ما وارد صفحه دانلود شده‌ایم. ابتدا روی دکمه شماره۱ کلیک کنید تا تمامی عکسها مارک شوند.
– سپس روی دکمه شماره۲ کلیک کنید تا دانلود شروع شود.
– مشاهده میکنید که تمام عکس‌ها دانلود شده و در Photos آیپد شما ذخیره شده است✌🏼

دانلود عکس از اینستا

سوالات رایج دانلود عکس های پیج اینستاگرام :

💡 چرا وقتی وارد اپ استور می شوم امکان دانلود وجود ندارد؟

توجه داشته باشید این اپلیکیشن ویژه آیپد طراحی شده است و روی آیفون نصب نمی‌شود. اشخاصی که در زمینه دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوای شبکه‌های اجتماعی بصورت حرفه‌ای فعالیت دارند، از آیپد به عنوان یک ابزار مهم و کلیدی استفاده می‌کنند و حرفه‌ای‌ترین اپلیکیشن‌های دنیا برای ipad نسخه اختصاصی دارند.

💡 چرا با این اپلیکیشن نمی‌شود پست‌های آلبومی و IGTV را دانلود کرد ؟

این اپلیکیشن با نسخه‌های جدید اینستاگرام سازگاری ندارد. باید منتظر آپدیت از طرف توسعه دهنده آن باشیم. در صورتیکه نیاز به دانلود استوری، دانلود IGTV و دانلود پستهای آلبومی دارید، میتوانید از اپلیکیشن instagram Rocket یا instagram+ استفاده کنید. این اپلیکیشن‌ها در مارکت‌های سیب‌اپ و اناردونی قابل دانلود هستند.

موفق و اپلی باشید 🙂