دانلود اینستاگرام برای آیپد

اپلیکیشن آیپد برای اینستاگرام در راه است؟ پاسخ مدیرعامل اینستاگرام

سال 2020 است و اینستاگرام هنوز یک برنامه iPad ارائه نکرده است! اگر در اپ‌استور، اینستاگرام را جستجو کنید، نسخه آیفون آن را میبینید که در صفحه آیپد بزرگ و کشیده می شود. حالا در پاسخ به سؤال متعدد کاربران ، مدیر عامل اینستاگرام ، آدام مصری توضیح داده است که چرا این شرکت هنوز اپلیکیشن اینستاگرام را برای آیپد ارائه نکرده است.

 به گفته مصری ، دلیل عدم ارائه اپلیکیشن آیپد اینستاگرام، این است که این شرکت منابع لازم برای توسعه هر دو سیستم عامل را ندارد. وی توضیح داد که اینستاگرام کارهای زیادی برای انجام دادن دارد و ظاهراً همه اینها سودآورتر از آن است که این شرکت بخواهد توسعه‌دهنده اپلیکیشن آیپد باشد.

مصری گفت: “ما دوست داریم یک اپلیکیشن ویژه آیپد بسازیم ، و برای این اتفاق، کارهای زیادی را باید انجام دهیم ، اما به عنوان بهترین اقدام بعدی که هنوز انجام نشده است ، برکسی پوشیده نیست.”

اینستاگرام به طور کلی در مورد سرسختی خود نسبت به آوردن یک اپلیکیشن به آیپد ساکت مانده است. وقتی از او این سؤال پرسیده شد که چرا در ماه گذشته پیام های مستقیمی را از طریق اپلیکیشن آیپد در اولویت قرار داده است، این شرکت به سادگی گفت که پیام های مستقیم مهم هستند زیرا به کاربران کمک می کنند “با افرادی که به آنها اهمیت می دهید در تماس باشید.”

چند سال پیش چندین برنامه اینستاگرام شخص ثالث برای آیپد وجود داشت، اما اینستاگرام API خود را تغییر داد و آن بازار را خراب کرد، بدون آنکه اپلیکیشن مخصوص ipad خود را ارائه دهد. همچنین این استدلال وجود دارد که برنامه وب اینستاگرام یک تجربه کافی در آیپد است و می‌توانید آن را به صفحه اصلی خود اضافه کنید!

جمع بندی:

این که آیا اپلیکیشن آیپد حتی در نقشه راه اینستاگرام قرار دارد یا خیر، هنوز نمی‌توان اظهار نظر کرد. پیش‌بینی برنامه‌های آینده مصری در صورتی که منابع عظیم یک شرکت متعلق به فیس بوک را در نظر بگیرید، تا حدودی دشوار است. نظر شما چیست؟

منبع : 9to5mac