چگونه از افراد پر حرف فرار کنیم

معرفی اپلیکیشن : تماس جعلی در آیفون

تماس جعلی چی هست ؟ حتماً برای شما هم پیش اومده که در یک موقعیتی قرار بگیرید و بخواید از اون موقعیت فرار کنید. مثلا با درحال صحبتهای یک شخص پرحرف هستید یا پیش یکی از دوستانتون که ازش خوشتون نمیاد و بخواین اون شخص رو بپیچونید. یک روش برای فرار از این موقعیت‌ها، استفاده از اپلیکیشن‌های تماس جعلی یا فیک‌کال هستش. در این پست به شما یاد میدیم که چطور این اپلیکیشن رو روی ایفون نصب کنید و ازش استفاده کنین.

از مزیت های این اپلیکیشن این هست که صفحه تماسش کاملا مطابقت داره با صفحه تماس آیفون در ios 13 و شخص مقابل شما متوجه جعلی بودن تماس نمیشه. و اینکه با پخش صدای پس زمینه، و پخش اون توی فضا، این مکالمه کاملا طبیعی جلوه داده میشه 👌🏼

آموزش دانلود و فعالسازی اپلیکیشن تماس جعلی در آیفون

Iphone Fake call
ابتدا اپلیکیشن Fake Call رو از اینجا روی آیفونتون نصب کنید
لوگوی دانلود از اپ استور
تماس جعلی ایفون
بعد از باز کردن اپلیکیشن میتونید تنظیماتش رو به دلخواه خودتون تنظیم کنید و در نهایت روی دکمه StartCall بزنید تا تماس جعلی برقرار بشه!

مخفی سازی نوشته ها در تماس جعلی ایفون
یادتون نره قبلش روی دکمه i بزنید و گزینه
hide tips on black screen رو خاموش کنید
تنظیمات تماس جعلی ایفون
اگه میخواین بعد از تموم شدن مکالمه جعلی، به صفحه اصلی ایفون خودتون برگردین هم میتونید تو منوی اصلی برنامه روی wallpaper بزید و گزینه Return to Real Desktop رو روشن کنید.

بهترین اپلیکیشن تماس جعلی
تبریک میگیم. شما موفق شدید یک تماس جعلی در ایفون خودتون ایجاد کنید 🙂

حتما اپلیکیشن رو نصب کنید، تنظیماتش رو درست کنید& چند تا تماس بسازید تا در هنگام استفاده در مواقع ضروری، سوتی ندین 🙂
ضمنا این اپلیکیشن ویجت هم داره که میتونید فعالش کنید. اینطوری نمیخواد دیگه اپلیکیشن رو باز کنید. با یک کلیک روی ویجت، آیفونتون زنگ میخوره 🙂

امیدوارم این آموزش براتون مفید بوده باشه. شاد و موفق و اپلی باشید 🙂