گوشی TCL

تصاویر لورفته نمونه اولیه گوشی TCL با صفحه نمایش کشویی قابل گسترش

طبق تصاویر منتشر شده از CNET، کمپانی TCL در حال کار بر روی یک تلفن جدید است که دارای صفحه نمایش کشویی قابل گسترش است . بر خلاف دستگاه هایی که مانند موتورولا Razr یا Samsung Galaxy Fold به نصف می‌رسند ، تصاویر تلفنی را نشان می‌دهند که به نظر میرسد مانند یک میزناهار خوری کار می کند و صفحه نمایش دوم از زیر قسمت اول خارج می شود. طبق منابع موثق، TCL قصد دارد از این تلفن در کنفرانس جهانی موبایل MWC رونمایی کند.

این تصاویر تصویری قانع کننده از آنچه که دستگاه می تواند باشد را ترسیم می کنند ، اما سؤالات بیشتری را نسبت به جواب می‌دهند. برای مبتدیان ، به نظر می رسد وقتی دستگاه همه گیر میشود، صفحه به طور مداوم از یک لبه به لبه دیگر کشیده می شود ، که این سوال را ایجاد می کند که وقتی دستگاه غیرقابل استفاده است ، کجا می رود؟ اگر پشت صفحه نمایش اول باشد ، برای قرار گرفتن در فضای داخلی اندازه گوشی های هوشمند ، باید خیلی خم شود. این طراحی همچنین حاکی از آن است که نیمی از گوشی هنگام گسترش دستگاه خالی باقی می‌ماند ، زیرا در حالی که دستگاه در حالت فشرده تر است ، می‌توان آن را تعبیه کرد.

فقط به این دلیل که دستگاه در MWC نمایش داده می شود ، این بدان معنا نیست که در هر جای دیگری برای انتشار است. TCL دستگاه های تاشو نمونه اولیه خود را در چند نمایش مختلف نشان داده است ، اما هنوز یک محصول آماده مصرف کننده اعلام نشده است. مونه اولیه گوشی تاشوی شرکت TCL آنقدر شکننده بود که حتی به کارکنان شخصی TCL نیز دررابطه بااستفاده از آن اخطار داده شد.

صرف نظر از اینکه دستگاه شما تا چه اندازه از انتشار فاصله دارد ، این تصاویر نشان می دهد که سازندگان تلفن در حال آزمایش در مورد فاکتورهای جدید نیستند. این که آیا دستگاههای دارای اندازه تبلت هستند که به اندازه یک تلفن هوشمند کوچک می شوند ، تلفنهای هوشمندی که جمع می شوند تا جمع و جور شوند یا حتی دستگاههایی که بیش از یک بار هماهنگ هستند ، تصور نمی‌شود خیلی گنگ باشد.

منبع : TheVerge