مرسدس بنز کلاس s مدل ۲۰۲۰ مرسدس بنز کلاس s مدل ۲۰۲۰ مرسدس بنز کلاس s مدل ۲۰۲۰

تغییرات بنز کلاس S مدل 2020 کدامند؟

بنز این روزها تنها به تغییر طراحی فضای درونی نمی‌اندیشد، بلکه خواهان استفاده از فناوری‌هایی است که باعث ارتباط راحت و با‌کیفیت بین کاربر و خودرو شود.

عکس داخل مرسدس بنز ۲۰۲۰

هراموت اسینکویتز مدیر ارشد طراحی داخلی بنز در کلاس S در نمایشگاه خودرویی چین در این خصوص گفت: بنز تاکید زیادی در خصوص ارتباط گرم بین خودرو و کاربر دارد و تمرکز فعلی خود را بر “جذب سرنشینان” با توجه به قابلیت‌های لمسی قرار داده است. با وجود اینکه جزئیات در این خصوص اندک هستند، اما احتمال دارد S- کلاس‌های آینده به جای یک سامانه اطلاعاتی فرمان‌پذیر به نام “کامند” از یک سامانمه لمسی “تاچ- سنتریک” بهره ببرند.

مرسدس بنز کلاس s مدل ۲۰۲۰
در این خودروهای آینده کلاس S، صفحه نمایش 12.3 اینچی تغییر خواهد کرد و شرایط سرنوشت آن را تعیین خواهد کرد. بنز اعلام کرده که این صفحه نمایش با مدل‌های بزرگتر تعویض نخواهد شد، زیرا این مدل‌ از صفحه‌های نمایشگر، غیرشخصی و سرد به نظر می‌رسند. اما طراحان بنز اعلام کرده‌اند که شاید در مدل‌های آتی سال 2020 کلاس S، از تنظیمات مشابهی استفاده شود که اخیرا در مدل مفهومی مرسدس- می‌باخ “آلتیمتت لاکچری” شاهد آن بودیم.

مدیر ارشد طراحی داخلی بنز در خصوص فضای داخلی پرچمداران خودروهای آینده شرکتش تشریح کرد: کلاس S کنونی در فضای درونی نورپردازی‌های متفاوتی را به عنوان یک آپشن جذاب ارائه می‌دهد و این روند به فضای مدل‌های آتی 2020 نیز انتقال می‌یابد.

وی خاطرنشان ساخت: نورپردازی‌های مستقیم، غیرمستقیم و محیطی فرصتی است که کمپانی در اختیار مشتریان قرار می‌دهد تا با سدان‌های باکیفیت‌تری مواجه شوند.

مرسدس همچنین تائید کرده که S کلاس‌های 2020 به سطح 3 خودروانی مجهز هستند. قرار است این شرکت چنین برنامه‌ای را برای یک مدل الکتریکی با نام EQ Sنیز اجرایی کند.