آپدیت

کدام گوشی‌های نوکیا آپدیت اندروید 10 را در سال 99 دریافت خواهند کرد؟

نام گوشی‌های نوکیا را که درسال 99 به اندروید 10 بروزرسانی میشوند :

گوشی های نوکیا که اواخر نیمه نخست – اوایل نیمه دوم سال 2020 – بهار و تابستان 99 آپدیت اندروید 10 را دریافت میکنند:

نوکیا ۲.۲
نوکیا ۲.۳
نوکیا ۳.۲
نوکیا ۴.۲
نوکیا ۶.۲
نوکیا ۷.۲
نوکیا ۳.۱ پلاس
نوکیا ۸ سیروکو (Sirocco)

گوشی های نوکیا که اوایل نیمه دوم سال 2020 – تابستان 99 آپدیت اندروید 10 را دریافت میکنند:

نوکیا ۵.۱ پلاس
نوکیا ۱ پلاس

گوشی های نوکیا که اواسط نیمه دوم سال 2020 – پاییز 99 آپدیت اندروید 10 را دریافت میکنند:

نوکیا ۲.۱
نوکیا ۳.۱
نوکیا ۵.۱
نوکیا ۱

جهت مشاهده قیمت امروز گوشی های نوکیا اینجا کلیک کنید

گوشی نوکیا مشکی آپدیت شده به اندروید 10

HMD گلوبال در روزهای اخیر، لیست تمام گوشی‌های نوکیا که در سال ۲۰۲۰ مشمول دریافت اندروید ۱۰ هستند را منتشر کرد که با توجه به آن، ۸ گوشی در نیمه اول و ۶ گوشی در نیمه دوم سال جاری میلادی به اندروید ۱۰ بروزرسانی خواهند شد!

HMD گلوبال که حق انحصاری استفاده از برند نوکیا را در اختیار داردقصد دارد سریع‌ترین شرکتی باشد که گوشی‌های خود را به اندروید ۱۰ آپدیت می‌کند. این شرکت گوشی‌های بسیار زیادی را در سال گذشته روانه بازار کرد اما با این حال وعده داده همه آن‌ها به جدیدترین نسخه از اندروید در سال ۲۰۲۰ بروزرسانی می‌شوند.

برخی از گوشی‌های نوکیا از جمله نوکیا ۷.۱، نوکیا ۸.۱ و نوکیا ۹ PureView پیش از این به اندروید ۱۰ بروزرسانی شده‌اند و قرار است گوشی‌های دیگر نیز در ماه‌های آتی آن را دریافت کنند. متاسفانه به دلیل شیوع ویروس کرونا، HMD گلوبال برنامه ارائه اندروید برای گوشی‌هایش را تغییر داد بنابراین بسته به مدل گوشی که استفاده می‌کنید، شاید کمی دیرتر از آنچه که وعده داده شده بود، بروزرسانی اندروید ۱۰ را دریافت کنید.

در برنامه جدیدی که از سوی HMD منتشر شده، نام ۱۴ گوشی به چشم می‌خورد که مشمول دریافت اندروید ۱۰ هستند. خوشبختانه همه این محصولات تا پایان سال جاری این بروزرسانی را دریافت خواهند کرد و این می‌تواند خبر بسیار خوبی برای کاربران باشد. در لیست یاد شده، سه برنامه زمانی دیده دیده می‌شود؛ اواخر نیمه نخست – اوایل نیمه دوم، اوایل نیمه دوم و اواسط نیمه دوم. بنابراین حتی برای دریافت اندروید ۱۰ نیازی هم نیست تا آخر نیمه دوم منتظر بمانیم!

همانطور که اشاره کردیم، HMD اعلام کرده بسته به نوع گوشی و موقعیت مکانی، ممکن است بروزرسانی‌ها کمی با تاخیر ارائه شوند اما حداقل مطمئن هستیم تمام گوشی‌هایی که در لیست حضور دارند به جدیدترین نسخه از اندروید بروزرسانی خواهند شد.

منبع : دیجیکالامگ