چرا تیک آبی اینستاگرام من تایید نمی شود

چرا تیک آبی اینستاگرام من تایید نمی‌شود؟ | چه مدارکی برای اینستاگرام ارسال کنیم؟

مدتیست که اینستاگرام، داخل تنظیمات اپلیکیشن، قابلیتی قرارداده است تا افراد از طریق آن بتوانند درخواست تیک آبی یا verify badge کنند. اما گاهی اوقات دلایلی وجود دارد که ممکن است باعث لغو درخواست ما بشوند که در ادامه این مطلب به بررسی آن میپردازیم:

چرا اینستاگرام تیک آبی من را فعال نمی کند؟

هربار که درخواست تیک آبی شما توسط اینستاگرام لغو شود، تا ۳۰ روز بعد قادر به ارسال درخواست نیستید. ضمن اینکه با هربار لغو، احتمال شانس شما در درخواست‌های بعدی نیز کاهش پیدا میکند. پس سعی کنید به درستی درخواست خود را ارسال کنید تا بتوانید نتیجه بگیرید.

احتمالا خیلی از شما تابحال برای دریافت تیک آبی اینستاگرام اقدام کرده اید و با شکست روبرو شدید.

دلیل اصلی عدم موافقت اینستاگرام با اکثر درخواست‌ها، فاکتوری تحت عنوان قابل توجه بودن یا Notability است. این فاکتور، اصلی‌ترین فاکتور اینستاگرام برای اهدای تیک آبی است و به این موضوع اشاره میکند. که شما باید یک نام شناخته‌شده باشید و اسمتان توسط افراد زیادی در اینستاگرام جستجو شده باشد، یا تعداد قابل توجهی فالوور داشته باشید.

مدارک مورد نیاز برای دریافت تیک آبی اینستاگرام

نکته مهم در دریافت تیک ابی، مدارک ارسالی است. تمام مدارک فارسی زبان برای اینستاگرام، هیچ اعتباری ندارند،‌ مثل کارت ملی، شناسنامه و … . همچنین برای ارسال این درخواست ۲حالت وجود دارد: یکی برای صفحات شخصی و دیگری برای صفحات برندها. برای صفحات شخصی، بهترین مدرک، تصویر صفحه اول و دوم پاسپورت است و برای صفحات برندها، مدارک ثبت برند بین‌المللی و یا خارج از ایران قابل ارائه هستند.

نام مندرج در مدرک ارسالی (پاسپورت یا مدارک ثبت برند) باید با Full Name صفحه شما در اینستاگرام یکسان باشد. در غیراینصورت احتمال رد شدن درخواست شما بیشتر می‌شود.

داخل بیوگرافی صفحه شما نباید لینک سایر شبکه‌های اجتماعی نظیر تلگرام وجود داشته باشد. وجود چنین لینک‌هایی در بیوگرافی پیج اینستاگرام نیز احتمال لغو درخواست شما را بالاتر می‌برد.